Poptávkový formulář

Zvolte jednu z možností

Kontakt

+420 723 955 450
borovec@andy-design.cz
ANDY DESIGN

Portfolio

Hotel na jihu Čech

Interiéry

Rodinný dům v Příbrami

Interiéry

Moderní pojetí rekreační chalupy

Interiéry

Moderní bydlení s dominantní kuchyní

Interiéry

Rekonstrukce bytu ve Strašnicích

Interiéry

Nový byt v Krči

Interiéry

Kavárna Kafé Bohatka

Interiéry

Vila v Šestajovicích

Interiéry

Hravý dětský pokoj

Interiéry

Luxusní bydlení na jihu čech

Interiéry

Naše služby

HomeNaše služby

VZDĚLÁVÁME

Na základě rozhodnutí Ministerstva průmyslu a obchodu, nám byla udělena autorizace na profesní kvalifikaci DESIGNÉR KOUPELEN.

Můžeme tedy jak učit tuto profesi, tak vydávat kvalifikační certifikát.

Profesní kvalifikaci je možné získat úspěšným složením zkoušky podle hodnotícího standardu příslušné profesní kvalifikace.
Jestliže se na trhu práce ucházíte o místo a jste držitelem tohoto osvědčeni, je to pro zaměstnavatele garantovaná informace o tom, co umíte a jste schopni vykonávat

NÁBYTEK NA MÍRU

Naše firma nabízí návrhy a výrobu nábytku na klíč. Od originálních kuchyní, ložnic, obývacích a dětských pokojů, pracoven, tak po výrobu jednotlivých kusů nábytku – skříní, stolů, postelí, dveří, replik historického nábytku.

Nábytek na míru navrhneme a vyrobíme i do ordinací, prodejen, školek, škol a obchodních prostor. Na rozdíl od ostatních firem předchází vlastní výrobě nábytku konzultace s designérem s příslušným vzděláním v oboru. Ten na místě /tedy u Vás/ zaměří místnost, rozkleslí nábytek /podle Vašich představ/ a vypracuje výkresy pro výrobu a následně nacení. Proto je výsledkem originální designový a nápaditý nábytek, který se cenou neliší od ostatních výrobců.

Nadstandartní službou je vizualizace nábytku. To znamená, že designer Vám na počítači vymodeluje nábytek v 3D, takže vlastně vytvoří fotografii budoucího nábytku, vy pak můžete nábytek připomínkovat co do barvy, materiálu nebo vnitřního vybaveni skříněk.

Pracujeme s velkým množstvím materiálů od laminátů, laků, přírodních dýh nebo masivu v různých barvách i vzorech. Vzorky těchto materiálů Vám jsme schopni prezentovat pomocí vzorníků, které přivezeme až k Vám domů.

 

Sorry, the comment form is closed at this time.